این بالا که من هستم

آپارتمان جدید واقع در طبقه نوزدهم، هم کوچکتره، هم کهنه تر. ساکنینش هم درب و داغون تر. من حسم بهتره ولی. بچه هم اینجا خوشحالتره. روزی ده بار  با باباش می ره ددر. گاهی دو تا دستشو می گیریم راه می ره. این دور بر پر استریپ کلابه. بعید نیست "ر"در اثر ترکیب خانه نشینی و محرومیت در آینده نزدیک سر از این جور جاها در بیاره!

/ 3 نظر / 34 بازدید
حقدوست

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل] سلام دوست ارجمند. ضمن تبریک فرا رسیدن ماه رجب و آرزوی موفقیت برای شما در ادامه اداره این وبلاگ، با مطالب جدیدی در خدمت شما گرامی هستم. ********** [گل][گل][گل] «بارانهای این ایام را قدر بدانید و «آب نیسان» جمع کنید که دوای هر دردی است» [گل][گل][گل] «تنها دستور پزشکی خدا به پیامبر(ص) در شب معراج + یکی از هزاران فائده حجامت» [گل][گل][گل] «سلسله مطالبی در مورد خلقت و کیفیت زندگی و کارهایی که «جن» انجام می‌‌دهد» [گل][گل][گل] «زنان جهنمی آخر الزمان»، «راهی برای حفظ شدن از هر شرّ و بدی» [گل][گل][گل] ********** البته توصیه میکنم حداقل بقیه مطالب «صفحه اول» و «صفحه دوم» را هم ببینید. مطمئنا نظرات ارزشمند شما در ارتقاء کیفی وبلاگ مؤثر خواهد بود. http://bia2mofid.persianblog.ir [گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

مامان آرش

منزل نو مبارک خانم دکتر. این چند روز که پسرک تمام وقت بغلم بوده هی یاد تو می افتم و بی بی بغل نشین و بارون درخت نشین و یاد ایتالو کالوینوی مرحوم . دستام بی حس شدن . توی تمام حس های مادرانه این بی حسی ها رو هم باید اضافه کرد.

فرید

الان وقتشه فیدبک بدی "ر" سر از اونجا دراورد یا نه