برخورد نزدیک از نوع چندم؟

دوستی گفت بدنت به ویروسهای اینجا عادت نداره، واسه همین هی مریض میشی.

از اون حقایقیه که هضمش برام خیلی سنگینه. یعنی فکر کن من بعد از عمری کار کردن توی ده کوره و زاغه و ته شهر و وسط شهر، توی دهن هر کس و ناکسی، معتاد و مسلول و هپاتیتی، حالا با یه سری ویروس مو اجه میشم که قبلا افتخار آشناییشونو نداشتم.

فکر کن کلی ویروس کج و کوله و کور و کچل زوار در رفته تو بدن من همه یه گوشه کز کردن، با حسرت به چند تا ویروس سانتی مانتال فرنگی بزک دوزک کرده، نگاه می کنن که دارن توی تنم بی هراس و واهمه جولون می دن.

آخ بمیرم برا غربت اون ویروسهای خودی...

/ 12 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
م

من دو سالِ اولش همه اش مریض بودم اما قضیه روحی هم هست وقتی به روت نیاری اون حجمِ افتضاحِ دلتنگی رو لابد ایمنی ات دیگه جواب نمی ده لابد

م

باز تو مریض شدی ؟؟ باز

بیلی

آره دیگه .ویروسی که فارسی بلد نباشه سیبیل نداشته باشه چاقو توی جیبش نباشه کفترباز نباشه آدم چه میدونه چجوری باهاش کتار بیاد سلام شب به خیر فوتوبلاگ من با مش صفر به روز شد

دمادم

بله ویروس هم ویروسهای وطنی. اما از شوخی گذشته،تغییرات عاطفی و حسی معمولا در شرایط تازه ایجاد می شوند و تا خو کردن به وضعیت جدید همچنان روحیه افسرده و دلگیر است این دلگیری شاید کمی بر سیستم دفاعی بدن هم اثر می گذارد. البته متخصصین علم روان شناسی بهتر می توانند چنین حرفی را اثیات کنند.

ستاره پنج پر

یه سوال؟ پزشکی یا پرستار یا دندانپزشک؟

بیلی

شاه رخ همون مهرزاده آره ولی حسین سیاوش نیس حسین حسینه سیاوش سیاوشه فقط مهرزاده که شاهرخه

وارطان

این خودی ها همه جا غریب هستن...

لیلا

من هم چند تا مریضی جدید تو بدنم کشف شده با خودم فکر کردم دکترهای ایران نتونستن پیداش کنند ولی گویا محصوله غربته!